+371 201 75 180

Es piekrītu maksājuma un atmaksas noteikumiem

ATGRIEŠANAS POLITIKA

Šī politika izklāsta vadlīnijas un procedūras attiecībā uz naudas atmaksu gadījumā, ja jums ir nepieciešams veikt korekcijas jūsu bērna nometnes apmeklējumā. Mēs, kā Young Champ Camp (turpmāk tekstā – “Nometne”) komanda, augstu vērtējam pārredzamību un godīgumu, cenšoties nodrošināt jums vienkāršu procesu, kas atbilst mūsu centieniem nodrošināt jūsu bērnam izcilu pieredzi dalības Nometnē laikā. 

Lūdzu, veltiet brīdi laika, lai iepazītos ar turpmāk sniegto informāciju par noteikumiem, un esiet laipni aicināti sazināties ar mūsu atbalsta komandu, ja jums rodas kādi jautājumi vai ir nepieciešama palīdzība. Jūsu bērna laime un drošība joprojām ir mūsu galvenās prioritātes, un mēs ceram uz fantastisku kopā pavadītu laiku!

Vispārējie noteikumi

 1. Reģistrējoties dalībai Nometnē, bērna vecāks vai aizbildnis maksā reģistrācijas maksu un Nometnes dalības maksu, kas noteikta atbilstoši cenrādim.
 2. Reģistrācijas maksa un Nometnes dalības maksa var tikt veiktas atsevišķos maksājumus vai vienā kopīgā maksājumā ar pārskaitījumu uz mājas lapā www.youngchampcamp.com norādītajiem rekvizītiem vai veikta skaidrā naudā.
 3. Reģistrācijas maksa dod iespēju rezervēt konkrētu laiku Nometnē, savukārt dalības maksa nosedz visas ar bērna dalību saistītās izmaksas, kas ietver transportu, ēdināšanu, pedagogus, atbalsta personālu, naktsmājas un tml.

Naudas atgriešana

 1. Bērna vecākam vai aizbildnim ir tiesības prasīt naudas atmaksu par bērna dalību nometnē gadījumā, ja bērns ir saslimis vai citu iemeslu dēļ. 
 2. Atmaksājamā naudas summa ir atkarīga no vairākiem faktoriem, tostarp, vai saslimšanu var apliecināt ar ārsta izziņu un cik dienas pirms plānotās dalības Nometnē, Nometnes administrācija tiek informēta par izmaiņām.
 3. Naudas atgriešana tiek veikta 10 (desmit) darba dienu laikā ar pārskaitījumu atpakaļ uz maksātāja bankas kontu vai skaidrā naudā, atkarībā no izvēlētā apmaksas veida.

Naudas atgriešana ar ārsta izziņu

 1. Gadījumā, ja bērns ir saslimis un nevar ņemt dalību Nometnē, ko apliecina ārsta izziņa, tad vecāks vai aizbildnis par to informē Nometnes administrāciju, rakstot uz e-pastu marina@youngchampcamp.lv un pielikumā nosūtot ārsta izziņas kopiju.
 2. Bērna saslimšanas gadījumā, ko apliecina ārsta izziņa, vecāks vai aizbildnis var izvēlēties prasīt dalības naudas atgriešanu vai pārcelt bērnu uz citu pieejamu laiku, ko piedāvā Nometnes komanda:
  1. Ja vecāks vai aizbildnis izvēlas kādu citu Nometnes piedāvātu laiku dalībai Nometnē, tad Nometnes administrācija veic bērna pārreģistrāciju un pārceļ dalību uz attiecīgo laiku bez papildu maksas.
  2. Ja vecāks vai aizbildnis izvēlas naudas atgriešanu, tad Nometne atgriež samaksātu naudu par dalību nometnē, neskaitot reģistrācijas maksu. Reģistrācijas maksa, šajā gadījumā tiek ieturēta un netiek izmaksāta.

Naudas atgriešana bez ārsta izziņas

 1. Gadījumā, ja vecāks vai aizbildnis vēlas atcelt reģistrāciju un bērna dalību nometnē bez ārsta izziņas, vecāks vai aizbildnis par to informē Nometnes administrāciju, rakstot uz e-pastu marina@youngchampcamp.lv Šajā gadījumā naudas atmaksa notiek sekojošā kārtībā:
  1. Ja Nometnes administrācija saņem informāciju par dalības atcelšanu vairāk nekā 10 (desmit) dienas pirms plānotās dalības uzsākšanas Nometnē, tad samaksātā maksa par dalību tiek atgriezta pilnā apmērā, ieturot Reģistrācijas maksu. Reģistrācijas maksa, šajā gadījumā netiek atgriezta.
  2. Ja Nometnes administrācija saņem informāciju par dalības atcelšanu mazāk nekā 10 (desmit) dienas pirms plānotās dalības uzsākšanas Nometnē, tad Nometnes administrācija ietur 10% no dalības maksas par katru dienu, kas ir mazāk nekā 10 (desmit) dienas. Reģistrācijas maksa, šajā gadījumā netiek atgriezta.
  3. Ja Nometnes administrācija saņem informāciju par dalības atcelšanu dienā, kad Nometne jau sākas, tad dalības maksa un reģistrācijas maksa netiek atgriezta.

Reģistrācijas laika maiņa

 1. Gadījumā, ja vecāks vai aizbildnis vēlas mainīt reģistrācijas laiku bērna dalībai nometnē bez ārsta izziņas, tad reģistrācijas maksa par jauno laiku ir jāveic atkārtoti.

  Vai jums ir kādi jautājumi?

  Atstājiet savu kontaktpersonu un mēs jums atzvanīsim

  Grozs

  Jūsu pasūtījums

  • No products in the cart.

  Ievadiet savus un bērna datus

  1212
  0