+371 201 75 180

YOUNG CHAMP CAMP – JAUNO ČEMPIONU NOMETNE

Līdz nākamajai maiņai:

0
dienas
0
stundas
0
minūtes
SARĪKOJĀM 34
NOMETNES
2213
BĒRNI
STRĀDĀJAM KOPŠ 2018
GADA
VECĀKU 5⭐️
VĒRTĒJUMS
🏠 » YOUNG CHAMP CAMP – JAUNO ČEMPIONU NOMETNE
IZVĒLĒTIES NOMETNI:

VASARAS NOMETNE

NOMETNE RUDENS-PAVASARIS

NEDĒĻAS NOGALES NOMETNE

Par mums un mūsu misiju

MŪSU MISIJA ir radīt vislabākos apstākļus jūsu bērnu atpūtai un vispusīgai attīstībai.

Mēs tiecamies izaudzināt apzinātus, spēcīgus, konkurētspējīgus cilvēkus, mainīt apkārtējo pasauli. JAUNO ČEMPIONU nometnes galvenais mērķis ir radīt labu vidi katra bērna radošā, emocionālā, fiziskā un intelektuālā potenciāla realizācijai.

Katra nometnes komandas organizētā pasākuma pamatā ir interaktīvi veidi, kā apgūt jaunu informāciju, paplašināt nometnes dalībnieku iespējas un interesi.

Bērna emocionālās un fiziskās attīstības apvienošana ar spēlēm, intensīvajām nodarbībām vai meistarklasēm ļauj katram dalībniekam izpausties un apgūt kaut ko jaunu. Mūsdienīgais nometņu aprīkojums ļauj īstenot visas bērnu idejas, kas rodas radošo uzdevumu laikā.

Mēs cenšamies attīstīt katra bērna individuālās īpašības un izmantojam personīgu pieeju katram nometnes dalībniekam.

Mēs ticam, ka katrs bērns atrod jaunus draugus un draudzenes, ar kuriem uztur kontaktus līdz nākamajai vasarai, lai atkal satiktos nometnē. Mums ir svarīga visu nometnes dalībnieku draudzība, tāpēc organizējam vasaras nometņu “absolventu” salidojumus, kur bērni var atcerēties vasaras spilgtākos mirkļus, dalīties ar savas dzīves jaunumiem un uzturēt turpmāko komunikāciju.

MŪSU REZULTĀTS

Mūsu rezultāts ir tūkstošiem smaidīgu un laimīgu bērnu, kuri nevēlas, lai nometne beigtos. Mums ir ļoti vērtīgas visas viņu atmiņas, fotogrāfijas un stāsti sociālajos tīklos, tāpēc savās lapās mēs bieži izmantojam viņu atsauksmes. Ir ļoti vērtīgi izjust viņu mīlestību pret mūsu komandu. Priecājamies, ka laimīgo nometnes dalībnieku skaits ar katru gadu pieaug.

Virtuālā tūre

Izvēlieties vietu un noklikšķiniet uz tās

Dibinātāji

ANDREJS BEKREJS UN MARINA KROMANE

MŪSU KOMANDAI IR VAIRĀK NEKĀ 5 GADU PIEREDZE DAŽĀDU FORMĀTU NOMETŅU ORGANIZĒŠANĀ!

Mūsu darbs ir aicinājums, JAUNO ČEMPIONU NOMETNES komanda nav nejaušu cilvēku komanda, tie ir spilgti kvalificēti indivīdi, kuriem ir pieredze darbā ar bērniem, profesionāli, godīgi un pilnībā nododas savam darbam.

Katrs nometnes audzinātājs, mentors un instruktors iziet speciālu pirmsnometnes apmācību un kursus par darba pamatiem ar dažāda vecuma bērniem.

Uz katriem 8-12 bērniem tiek nozīmēts audzinātājs, tas ļauj pievērst maksimālu uzmanību katram bērniem.

Treneri, instruktori, skolotāji mācīs jūsu bērniem katras nodarbības pamatus. Un ikdienas aktivitāšu iespēju kombinācija vienmēr ir unikāla, tāpēc tas padarīs jūsu bērna atpūtu bagātīgu un aizraujošu.

Garantējam, ka visi mūsu nometņu dalībnieki saņems kvalitatīvu atpūtu, pienācīgu uzraudzību, atradīs draugus, pilnveidos savas prasmes un atklās jaunas zināšanas.

Kur mēs atrodamies?

Adrese:
Vecupmaļi", Daudzeses pagasts, Jaunjelgavas novads, LV-5111

    Vai jums ir kādi jautājumi?

    Atstājiet savus kontaktus un mēs jums piezvanīsim

    0