+371 201 75 180

Bērnu nometnes Rīgā: 5 iemesli nometnes izvēlei

5 iemesli, kāpēc vecāki izvēlas mūsu bērnu nometni Rīgā. Bērnu nometnes Rīgā “Young champ camp” darbojas no 2018. Gada. Mēs katru gadu apkopojam un analizējam vecāku un bērnu atsauksmes, lai kļūtu vēl labāki. Nometnes komanda izvirzīja 5 galvenos iemeslus, kāpēc bērni vēlas atgriezties pie mums, un vecāki viņus palaiž ar mierīgu sirdi.

bērnu nometnes rīgā

1. Vecāki vienmēr ir informēti par to, ko dara viņu bērni.

Mūsu nometnē ir noteikums – “Atbrauci atpūsties – nodod telefonu.” Nometne ir laiks spēlēm, komunikācijai, pastaigām brīvā dabā un veselīgam dzīvesveidam. Bērni telefonu ņem tikai vakarā, lai piezvanītu vecākiem. Kā tad vecāki iegūst informāciju? Viss ir vienkārši – mums ir speciāls maiņas čats vietnē WhatsApp. Dienas laikā nometnes vadītāji tajā publicē fotogrāfijas un video no visām aktivitātēm, tāpēc līdz vakara telefona zvanam vecāki jau ir informēti par to, kā pagājusi bērnu diena. Sarunas laikā viņiem ir, ko kopīgi apspriest: kas īpaši patika, kurš beigās uzvarēja mačā, kurš ēdiens bija gardākais. Tas viss arī būs iemesls vakara sarunai pa tālefonu.

Gadījumā, ja bērnam steidzami ir jāsazinās ar vecākiem, to vienmēr var izdarīt ar nometnes vadītāja starpniecību. Visos citos gadījumos tālruņi nenovērš bērnu uzmanību, jo viņiem vienkārši nav laika!

2. Ērta nokļūšana.

Mūsu nometnes sākumpunkts ir Rīga. Mēs organizēti savācam bērnus, un viņi īpašā autobusā kopā ar nometnes vadītājiem dodas uz “Jauno čempionu nometni”. Septītajā maiņas dienā no nometnes uz Rīgu bērni tāpat atgriežas ar autobusu nometnes vadītāju uzraudzībā. Lai aizvestu bērnu no pilsētas uz nometni, nav jāņem atvaļinājums vai jāatprasās no darba. Jau brauciena laikā bērni sāk komunicēt un iegūt jaunus paziņas. Tas ir ērti jums un lieliski piemērots jūsu bērnam.

3. Mēs rīkojam absolventu salidojumus.

Vai vēlaties atgriezties tur, kur jums nepatika? Protams, ka nē. Esam pārliecināti, ka mūsu nometni ir iemīļojuši bērni, jo uz nometnes absolventu salidojumiem vienmēr ierodas daudz bērnu un jauniešu, kas bija kopā ar mums dažādās maiņās. Viņiem pietrūkst nometnes atmosfēras, draudzīgu nometnes vadītāju, skaistās dabas un aktivitātes. Mēs varam bez pārtraukuma stāstīt par to, cik labi ir piemums, bet daudz labāk ir lasīt to vecāku atsauksmes, kuru bērni bija mūsu nometnē. Tās ir apkopotas mūsu mājaslapā, un katra no tām mums ir ļoti svarīga. Visiem vecākiem, kuri nezina, kā izvēlēties bērnu nometni Rīgā, iesakām ieskatīties tētu un māmmmu atsauksmēs, kuri jau ir sūtījuši bērnus pie mums. Viņi stāsta par saviem iespaidiem un runā par to, kas ir svarīgs katram vecākam.

4. Mūsu komandā nav nejaušu cilvēku.

Bērnu nometnes dibinātāji un vadītāji Andrejs Bukrejs un Marina Kromane ir veselīga dzīvesveida piekritēji. Viņi iedomājās nometni kā vietu, kur bērni var aktīvi pavadīt laiku, iegūt draugus un uzzināt daudz jauna. Andrejs un Marina personīgi veic pārrunas ar visiem potenciālajiem nometnes vadītājiem, kā arī organizē apmācības par bērnu attīstības psiholoģijas pamatiem un specifiku darbā ar bērniem.

5. Strādājam ne tikai vasarā.

Daudzas dienas nometnes Rīgā darbojas tikai vasaras sezonā. Mēs rīkojam nometnes visās skolēnu brīvdienās, kā arī organizējam mini nometnes nedēļas nogalēs – no piektdienas līdz svētdienai. Tas ir īpaši ērti, ja jums ir nepieciešams aibraukt no pilsētas, un nav neviena, kam atstāt bērnu. Pie mums viņš paliek nometnes vadītāju uzraudzībā un ir aizņemts ar interesantām lietām. “Jauno čempionu nometne” ir vesela sistēma, kas darbojas cauru gadu, lai bērni draudzētos, komunicētu un atpūstos radošā un sportiskā gaisotnē. Uzzinātu jaunas lietas un brauktu atpūsties sev jau mājīgā vietā.

Pierakstiet savu bērnu mūsu tuvākajai maiņai mūsu vasaras nometnē!

    Vai jums ir kādi jautājumi?

    Atstājiet savu kontaktpersonu un mēs jums atzvanīsim

    0