+371 201 75 180

6 iemesli, kāpēc gribas atgriezties mūsu vasaras nometnē bērniem

Bernu vasaras nometnes: Pie mums bērniem nav laika garlaikoties, un katrs atradīs sev interesantu nodarbi.

bērnu vasaras nometnes. bernu vasaras nometnes

Pie mums ir interesanti!

Mēs jau sen strādājam ar bērniem, sekojam līdzi visām tēmām, kas viņiem patīk, un veidojam savu programmu, balstoties uz šīm interesēm. Mēs vēlamies, lai viņi ar nepacietību gaida katru jaunu maiņas dienu, jo tā noteikti būs superīga! Aktivitātes seko viena otrai: atpūta ar Marvel varoņiem, aizraujoši kvesti, pārgājieni, lāzertaga spēles, vizināšanās ar kvadracikliem, intelektuāli konkursi, brīvdabas filmu seansi un vakara ugunskurs ar gardiem našķiem.

Mūsu  bērnu vasaras nometnēm ir ērts maiņas ilgums.

Mūsu maiņa ilgst vienu nedēļu, jo tas ir ļoti ērts formāts. Mazi bērni nepaspēj sailgoties pēc vecākiem, pusaudžiem šī laika pilnīgi pietiek, lai atrastu jaunus draugus. Maiņas ir piesātinātas ar dažādiem notikumiem, tomēr mēs noteikti atvēlam laiku, lai katrs bērns piezvanītu uz mājām un padalītos iespaidos ar vecākiem. Pastāstīt, ar ko iepazinās, ko jaunu uzzināja, kā parādīja sevi sporta sacensībās vai radošajos konkursos. Protams, mēs atvēlam laiku arī bērnu savstarpējai komunikācijai, jo bernu vasaras nometne pusaudžiem un jaunākiem bērniem ir arī lieliska komunikācijas skola. Viņi atrod draugus un mācās atrast kopīgu valodu ar citiem bērniem jaunajā kolektīvā. Vasaras nometne berniem ir lieliska vieta, kur praktizēt komunikācijas prasmes, kas noteikti noderēs bērniem nākotnē.

Pie mums garšīgi baro!

Pat mazēdāji un bērni, kuri ir ļoti izvēlīgi ēdienā, atradīs sev iecienītākos ēdienus. Esam sastādījuši ēdienkarti no tā, kas bērniem parasti visvairāk garšo. Piemēram, viņi dievina mūsu biezpiena pudiņu ar svaigiem augļiem. Un kartupeļu biezenis ar maigu kotleti – jau vairākas sezonas ir absolūts visu maiņu favorīts. Mēs vienmēr sekojam līdzi produktu svaigumam, virtuves tīrībai, un pagatavotā ēdiena kvalitātei, lai Jūsu bērni ne tikai nepaliktu izsalkuši, bet ar prieku skrietu uz ēdamistabu. Ja jūsu bērnam ir alerģija vai īpašas diētas prasības, lūdzu, informējiet mūs, un mēs noteikti atrisināsim šo jautājumu.

Mums ir lieliski maiņas vadītāji.

Mēs personīgi intervējam katru pretendentu uz šo svarīgo amatu un atlasām tikai tos, kuri patiesi mīl bērnus, labprāt pavada kopā ar viņiem laiku, zina, kā sadraudzēt komandas pārstāvjus un katru dienu nometnē padarīt par īstiem svētkiem. Mūsu vasaras nometnē bērniem notiek daudz sporta pasākumu, tāpēc visiem mūsu nometnes vadītājiem patīk aktivitātes un kustība. Mēs redzam, kā maiņu beigās bērni ar skumjām šķiras no nometnes vadītājiem, kas nozīmē, ka nedēļas laikā  viņiem izdevās sadraudzēties, atrast kopīgu valodu un kļūt par vienu lielu komandu.

Pie mums ir ērti dzīvošanas apstākļi, kas patīk bērniem.

“Jauno čempionu nometne” atrodas kempinga “Vecupmali” teritorijā. Šī ir mājīga vieta ar skaistu dabu un tīru gaisu. Katra komanda dzīvo atsevišķā koka mājā, kurā ir viss dzīvei nepieciešamais. Teritorijā ir atsevišķa ēdamzāle, rotaļu un āra aktivitāšu laukumi un dīķis. Kopumā – viss, lai bērni labi atpūstos un ar jaunu enerģijas lādiņu atgrieztos mācībās un citās ierastās nodarbēs.

Bērni jūtas pieaugušāki un patstāvīgi

Būtu jūs redzējuši, ar kādu lepnumu bērni stāsta saviem vecākiem, ka paši saklāja gultu, uzkopa istabu, žāvēja slapjās drēbes un neaizmirsa iztīrīt zobus. Bērni attīsta neatkarību un atbildību. Bērns pats pieņem lēmumus šādos sīkos, bet svarīgos jautājumos: kādu apģērbu vilkt, kā sapīt matus. Vajadzības gadījumā un nopietnu jautājumu risināšanā vienmēr blakus ir nometnes vadītājs, bet ikdienas sīkumos bērni atbild paši par sevi, un nedēļas laikā mainās uz labo pusi.

Tieši tādēļ “Jauno čempionu nometne” kļūst par vietu, kur gribas atgriezties.

    Vai jums ir kādi jautājumi?

    Atstājiet savus kontaktus un mēs jums piezvanīsim

    0