+371 201 75 180

Bērnu nometne bez gadžetiem: uzdāviniet savam bērnam pilnvērtīgu atpūtu!

Nometnes bērniem “Jauno čempionu nometne” ir vieta lieliskai bērnu atpūtai bez viedtālruņiem, planšetdatoriem un līdzīgiem gadžetiem.

nometnes bērniem

Nometne berniem “Jauno čempionu nometne” ir vieta lieliskai bērnu atpūtai bez viedtālruņiem, planšetdatoriem un līdzīgiem gadžetiem. Bērni savus tālruņus nodod speciālā glabātuvē ierašanās dienā un saņem tikai priekš zvaniem vecākiem. Pat tie bērni, kuri pastāvīgi ikdienā lietot telefonu, un ir pieraduši spēlēt, skatīties video un tērzēt sociālajos tīklos, mūsu  bērnu nometnē par to vienkārši aizmirst. Kāpēc? Tāpēc, ka pie mums ir ieinteresēti! Katra jauna diena atšķiras no iepriekšējām, bet programma ir tik piesātināta, ka bērni nometnē pavadīto vasaru atceras kā labāko, kas viņiem bijis brīvlaikā.

Saziņai ar vecākiem ir atvēlēts noteikts laiks, kad katrs bērns saņem telefonu uz vienu stundu. Ja bērns dienas laikā vēlas piezvanīt vecākiem, viņš var vērsties pie nometnes vadītāja, un ar viņa palīdzību sazināties ar mammu un tēti. Arī vecāki jebkurā laikā var zvanīt nometnes administrācijai un parunat ar bērnu. Parasti  dienas laikā bērniem šādas vēlmes nav. Un tas viss tikai tāpēc, ka viņiem vienkārši nav laika!

Jau no pašas atklāšanas mūsu bērnu nometnes ir saplānotas tā, lai bērns nepārtraukti būtu aizņemts ar kaut ko interesantu. Braukšana ar kvadracikliem, sacensības dažādos sporta veidos un jautras stafetes, radoši vakari un spēles svaigā gaisā, mafija un lāzertags, pastaigas pa teritoriju un atpūta pie skaistas ūdenskrātuves, filmu vakari un pulcēšanās pie ugunskura, kvesti, kā arī tematiskās dienas. Mēs esam padomājuši par visu, lai jūsu bērns būtu aizņemts un vienkārši aizmirstu, ka viņam ir viedtālrunis. Turklāt šāda atelpa ir ļoti noderīga bērnu redzei. Kā arī bērniem ir daudz dzīvas komunikācijas, kas aizvieto čatus un grupas sociālajos tīklos. Katra komanda dzīvo savā mājā, un nometnes vadītāji no ierašanās līdz izbraukšanas brīdim Rīgā ir aizņemti ar to, lai no komandas izveidotu draudzīgu kompāniju un īstu komandu. Personīgās komunikācijas pārpilnība bērniem spēļu laikā, radošu numuru sagatavošanā, sporta sacensībās lieliski aizstāj saziņu internetā. Bērni iegūst vērtīgas personīgās komunikācijas prasmes, un mūsu iejūtīgie nometnes vadītāji palīdz atvērties pat kautrīgiem un pieticīgiem bērniem.

Kas vēl ir svarīgi vecākiem, kuri izvēlas vasaras nometnes bērniem?

Mēs strādājam kopš 2018. gada, organizējām 27 maiņas 1673 bērniem un visu šo laiku pastāvīgi komunicējam ar vecākiem un apkopojam atsauksmes. Tāpēc mēs noteikti zinām, kas tieši ir svarīgi bērniem un vecākiem, kad viņi izvēlas vasaras nometni. Parasti mammas un tēti uztraucas par ēdināšanu un medicīniskās palīdzības sniegšanu nepieciešamības gadījumā. Mūsu ēdienkartē ir ēdieni, kas patīk visiem bērniem – bez sarežģītām un nepazīstamām sastāvdaļām. Mums ir sātīgi un garšīgi ēdieni, kas ļoti patīk bērniem – zupas, piedevas, sautējumi, svaigi dārzeņi un augļi. Ja bērnam ir alerģija vai īpašas uztura prasības, nometnes administrācija nāks pretī un pārliecināsies, ka jūsu bērns nesaņem produktus, kas var viņam kaitēt. Un, protams, maiņas organizatoru komandā vienmēr ir kāds mediķis, kurš vajadzības gadījumā bērniem palīdzēs. Ja jūsu bērnam ir nepieciešama pastāvīga kāda veida medikamentu lietošana, noteikti informējiet par to nometnes administrāciju.

Bērnu nometnes Latvijā sāk strādāt pēc mācību gada beigām, tāpēc pirmā maiņa notiks jau jūnijā. Palika pavisam maz laika, lai izdarītu izvēli par labu sportiskai, interesantai un notikumiem bagātai jūsu bērna atpūtai 2023. gada vasarā.

    Vai jums ir kādi jautājumi?

    Atstājiet savus kontaktus un mēs jums piezvanīsim

    0