+371 201 75 180

“Young champ camp” – vieta, kur ir labi kā mājās

Kad iecerējām savu young champ camp vasaras nometni, izvirzījām sev vienu mērķi – lai bērni pie mums justos komfortabli! Tikpat mierīgi kā mājās, bet tajā pašā laikā interesanti, izzinoši un jautri. Kā mums izdevās to panākt? Šeit ir trīs galvenās sastāvdaļas.

young champ camp

Dzīves apstākļi, mājas virtuve un gādīgi nometnes vadītāji

Nometnei esam izvēlējušies mājīgu vietu – kempingu “Vecupmali”. Katra komanda dzīvo nelielā koka mājā, kurā ir viss nepieciešamais. Mums nav lielu ēku, kurās jums vajadzētu staigāt pa kāpnēm. Atverat durvis un uzreiz nokļūstat dabā. Kempinga teritorija ļoti sakopta, daudz zaļumu, privāts dīķis un tīrs gaiss. Mēs cenšamies visas aktivitātes rīkot dabā, lai bērni vairāk sildītos saulē un elpotu svaigu gaisu.

Atsevišķi mēs parūpējāmies par pārtiku. Nekādu sarežģītu ēdienu, nepazīstamas receptes – viss kā mājās. Zupas, putras, gaļas, putnu un zivju ēdieni, augļi un dārzeņi. Maltītes ir pēc iespējas pietuvinātas mājas virtuvei, lai viss būtu ierasts.

Mūsu pedogogi rūpējas par bērniem tāpat kā jūs. Seko līdzi tam, kā bērni ir ģērbti, runā par to, kas bērniem ir interesanti, kā arī nemitīgi spēlējas ar viņiem un organizē dažādas aktivitātes. Katra diena nometnē ir iepriekš pārdomāta. Programmā ir spēles, sacensības, kvesti, radošas aktivitātes, tematiskie svētki un pastaigas svaigā gaisā. Un vēl – mēs vienmēr uzklausām un dzirdam bērnus, kas nāk pie mums un pieskaņojam programmu atbilstoši viņu interesēm. Mums ir svarīgi nevis vienkārši “nostrādāt” maiņu, bet, lai jūsu bērniem patiesi patiktu pie mums!

Kāpēc bērnam vismaz vienu reizi būtu jāatbrauc uz mūsu “Young champ camp”nometni Rīgā?

Tāpēc ka dzīve nometnē ir neaizstājama saskarsmes pieredze jaunā kolektīvā. Protams, bērni pastāvīgi atrodas dažādos kolektīvos. Viņi apmeklē skolu, pulciņus un sekcijas. Visās šajās vietās no bērna tiek prasīts kaut kas vairāk: mācīties, izpausties no radošās puses, parādīt sportiskos sasniegumus. Nometnē bērns var būt pilnībā atslābināts, jo viņš atbrauca atpūsties! Tāpēc šeit viņš mācās, nodarbojas ar sportu un radošumu tikai savam priekam!

Mācību gada laikā bērni daudz laika pavada skolā un mazāk kustas. Vasara ir īstais laiks patīkamām sportiskām noslodzēm svaigā gaisā. Mūsu sporta aktivitātes vienmēr ir saistītas ar spēli. Tematiski pasākumi, sacensības, kvesti – mēs bērna laiku organizējam tā, lai viņš iegremdētos aktīvā un veselīgā dzīvesveidā spēļu formātā.

Un vēl –  mūsu bērni kļūst patstāvīgāki. Viņi seko līdzi dienas režīmam un grafikam, mācās plānot un sadalīt laiku. Katrs bērns pats izvēlas laikapstākļiem atbilstošu apģērbu, savāc savas netīrās drēbes, sakārto mantas naktsskapītī un saklāj gultu. Kopā ar visu komandu tas izdodas ātri, vienkārši un ar prieku, un bērni šos ieradumus aizved uz mājām.

Un pats galvenais viņu vecumā – viņi iegūst jaunus draugus! Komandas tiek veidotas pēc vecuma tā, lai bērniem būtu kopīgas intereses, un nometnes vadītāju mērķis ir no iepriekš nepazīstamiem bērniem izveidot draudzīgu kompāniju. Tāpēc viņi pastāvīgi piedalās dažādos pasākumos, gatavo radošus priekšnesumus un spēlē komandu sporta veidus.

Kāpēc mēs esam pārliecināti, ka bērniem patiks “Young champ camp”” bērnu vasaras nometne?

Katras maiņas beigās mēs uzņemam visu dalībnieku kopbildi. Visās fotogrāfijās – bērni ir ar priecīgiem smaidiem, jautri un apmierināti. Mēs ar prieku pārskatām šīs bildes un saprotam, ka bērniem pie mums patika. Un vēl – daudzi bērni brauc uz mūsu nometni ne pirmo reizi. Tas ir vissvarīgākais rādītājs, ka bērniem pie mums ir komfortabli un viegli.

Pierakstiet savu bērnu mūsu tuvākajai maiņai mūsu vasaras nometnē!

    Vai jums ir kādi jautājumi?

    Atstājiet savu kontaktpersonu un mēs jums atzvanīsim

    0